İSTANBUL LEZZET FESTİVALİNE HAZIRLANIYOR

AĞU 15   2015   Yazar Bahadır YILDIRIM
Lezzet düşkünleri 8. İstanbul Lezzet Festivali’nde buluşacak. Bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan geleneksel İstanbul Lezzet Festivali, lezzetin en iyilerini, 16 Eylül Çarşamba günü Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yararına Kemer Country Club’da bir kez daha bir araya getiriyor

İstanbul’un Dünya Kulübü, Kemer Country Club , 16 Eylül’de Türkiye’nin en iyi restoranlarını, beş yıldızlı otellerini, barlarını, pastanelerini, cafelerini ve yeme-içme sektörünü “8. İstanbul Lezzet Festivali”nde buluşturuyor. İstanbul’un en iyi mekanlarının ve firmalarının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları, festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor. Gelirinin ihtiyaç sahipleri ve engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına katkı sağlayan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne bırakılacağı festivalin gecesinde ise; ünlü sanatçı Bengü, muhteşem bir konser verecek.

Bu unutulmayacak günde, Türk ve Dünya mutfaklarından çeşitli lezzetleri tatmak ve muhteşem konserler ile canlı müzik keyfini yaşamak için Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’ne katkı sağlayacak misafirler, Lezzet Festivali biletlerini Kemer Country Club’dan temin edilebilecek.